PRISTATYMAS

1. Pristatymo būdai ir įkainiai Lietuvoje

Pristatymas Lietuvoje galimas į paštomatus (LP Express) arba LP Express kurjeriu į namus.

Pristatymui į LP Express paštomatą Lietuvoje taikomas papildomas 2,00 € mokestis. Nemokamas pristatymas nuo 30 €.

Pristatymui jūsų nurodytu adresu registruotu paštu pasirašytinai taikomas papildomas 2,50 € mokestis. Nemokamas pristatymas nuo 30 €.

Pristatymas į namus LP Express kurjeriu Lietuvoje taikomas papildomas 3,99 € mokestis.

2. Pristatymo būdai ir įkainiai į kitas šalis

Prekes į užsienį siunčiame registruotu paštu su sekimo galimybe.

Visoms siuntoms į užsienį taikomas 6,99 € mokestis.

3. Pristatymo terminai

Visos dėžutės bus paruoštos iki gruodžio 10 dienos. Jos dažniausiai yra suruošiamos per 5 darbo dienas. Turint bet kokių klausimų, kreipkitės el. paštu: labas@kaledustebuklas.lt

Pristatymas LP Express paštomatu arba kurjeriu yra 1-2 d.d. po siuntos išsiuntimo. Atkreipkite dėmesį, jog šventiniu laikotarpiu siuntos gali vėluoti dėl didelio siuntų tarnybų užimtumo.

Pristatymas registruotu paštu į Lietuvą užtrunka 3-6 d.d. nuo išsiuntimo.

Pristatymas registruotu paštu į užsienį užtrunka 4-10 d.d. nuo išsiuntimo.

4. Adreso klaida pateikiant užsakymą arba neteisingai pateiktas užsakymas

Visada labai prašome atidžiai užpildyti visą informaciją apie vaikus, savo kontaktinę informaciją bei pristatymo informaciją. Už netiksliai nurodytą adresą mes neatsakome. Jeigu pateikėte užsakymą ir pastebėjote klaidą, kuo skubiau (iki 3 val.) praneškite mums el. paštu: labas@kaledustebuklas.lt ir mes jūsų siuntimo adresą galėsime pakeisti. Už nepristatytas siuntas dėl kliento neteisingai pateiktos pristatymo informacijos mes neatsakome. Jeigu dėl pirkėjo kaltės siunta yra neatsiimama ir ji yra grąžinama mums, pirkėjas turi padengti siuntimo išlaidas už pakartotinį siuntos išsiuntimą. Jeigu pirkėjas su šiomis sąlygomis nesutinka, sulaukus grąžinamos siuntos, klientui pinigai yra negražinami.

GRĄŽINIMAS

Grąžinimas

Kadangi kalėdinė dėžutė yra personalizuota (įrašytas vaiko vardas), prekės grąžinti galimybės nėra, kadangi tai yra vienkartinio naudojimo prekė.

Jeigu prekę gaunate pažeistą, sugadintą ar bet kaip kitaip pažeistą, tuomet galėsime jums pasiūlyti arba prekės grąžinimą, arba nemokamai jūsų prekę pakeisti.

Gavus pažeistą prekę, susisiekite su mumis el. paštu: labas@kaledustebuklas.lt